Úvod Aktuality Novinky na webu
Novinky
Výpadek webu PDF Tisk Email

Dnes (29. 6. 2011) došlo v ranních hodinách k výpadku těchto webových stránek. Způsobil ho přechod ze stávajícího hostingu k jinému poskytovateli. I když jsem tento přesun měl nachystán a připraven, současný poskytovatel mě překvapil svou rychlostí, jakou starý web odstavil. Po té už proces přesunu nešel urychlit. Nyní už by vše mělo fungovat bez problémů.

Od nového hostingu si slibuji vyšší výkon a s ním i rychlejší odezvu stránek, lepší technickou podporu a přístup.

Za chyby způsobené výpadkem se omlouvám.

Tomáš Přibyl

 
Nejnovější fotogalerie PDF Tisk Email
Napsal uživatel Tomáš Přibyl - Webmaster   

Přidáno zobrazení nejnovějších fotogalerií na webu. Nyní budete informováni ihned na úvodní stránce webu.

Při této příležitosti jsem na web nahrál nějaké starší fotografie.

 

 
Opraveny chyby PDF Tisk Email
Napsal uživatel Tomáš Přibyl - Webmaster   

Opraveny chyby zobrazení hlavičky, novinek a ankety v Internet Exploreru 7 a níže.

 
Nové webové stránky PDF Tisk Email

Vítejte na nových internetových stránkách obce Hradec nad Svitavou. Po téměř třech letech jsme se rozhodli pro změnu a to docela razantní. Technologie se mění a tak je potřeba jít s dobou.

Snažil jsem se stránky vytvořit také s ohledem na to, že jste určitě zvyklí na rozmístění odkazů atd. Zachoval jsem tedy tak nějak celkové rozložení. Jak menu, tak zobrazení novinek. Ovládání je docela intuitivní a věřím, že s tím nebudete mít žádný problém.

Hlavními změnami neprošel jen vzhled, ale hlavně některé funkce. Přibyla možnost vyhledávání, bylo kompletně předělané diskusní fórum i fotogalerie a také je k dispozici Návštěvní kniha.

Co se týče fóra - nyní mají možnost přispívat i neregistrovaní uživatelé. Proto bych rád upozornil, že anonymům, kteří budou vkládat nevhodné příspěvky, bude kompletně zablokován přístup a to buď jen do fóra samotného, nebo na celý web. Po registraci je k dispozici hromada funkcí, hlavně přehledy o příspěvcích, uživatelích atd.

Ve fotogalerii nově přibyla možnost publikovat své vlastní fotografie, ať už z kulturních akcí, historie nebo součastnosti obce. Vložené fotografie musí před zobrazením schválit administrátor - to je opět ochrana proti nevhodnému obsahu, který se na tento web nehodí. Kolik fotografií mohou uživatelé přidat nebo kolik fotogalerií mohou vytvořit zatím není dáno, bude se to měnit až během zkušebního období. Byl bych rád, kdybyste možnost přidat vlastní fotografie využili.

U fóra i u fotogalerie je odkaz na nápovědu.

 

 

Naposledy upraveno Neděle, 18 Červenec 2010 14:27